דורון טכנולוגיות מביאה אליכם טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך, אשר תהפוך את ביתכם לבית חכם, בפשטות, במהירות ובמחיר משתלם במיוחד - SwitchBee.

SwitchBee היא מערכת בית חכם, הניתנת להתקנה עצמית מהירה, ללא צורך בהכנת תשתיות, חציבות או שינויים במערכת החשמל הביתית.

SwitchBee מופעלת ע"י אפליקציה חינמית וידידותית לשימוש, המאפשרת לכם להגדיר, לתזמן ולשלוט מרחוק בתאורה, בתריסים, בדוד החשמלי ובכל רכיבי הבית החכם, באמצעות מגוון תרחישים בהתאמה אישית.

 

בית חכם בשעתיים בלבד!

SwitchBee מתאפיינת בהתקנה נקייה, ללא חפירות, חציבות, קידוחים או שינויים במערכת החשמל. למעשה, כדי ליהנות ממערכת הבית החכם שלנו, תזדקקו רק למברג ול-2 דקות פנויות לכל מתג!

בית חכם כחול לבן

SwitchBee מבית דורון טכנולוגיות פותחה בישראל והיא מבוססת על טכנולוגיית "האינטרנט של הדברים" (IoT .(טכנולוגיה המאפשרת לכם לשלוט בסביבת המגורים שלכם באמצעות טלפון חכם ותשתיות ענן, בכל שעה ומכל מקום בו אתם נמצאים.

בית חכם בתקציב שלכם

SwitchBee מתאימה את עצמה לצרכים וליכולות שלכם. החבילה הבסיסית כוללת יחידה מרכזית ושליטה על דוד המים החמים. בכל עת, תוכלו להרחיב את המערכת וליהנות משליטה מלאה גם במתגי התאורה, התריסים ועוד. 

איכות חיים בהתאמה אישית

SwitchBee היא מערכת גמישה, מודולרית ובטוחה לשימוש. המערכת ניתנת להתאמה אישית לצרכים ולדרישות שלכם, באמצעות הגדרה של מגוון תרחישים ותזמונים, המותאמים בשלמות לאורח החיים המשפחתי ואף תורמים לחיסכון בצריכת הארגיה. המתגים הייחודיים של המערכת מתאפיינים בעיצוב נקי ואלגנטי, המשדרג את מראה הבית ומעניק לו מראה חדשני ומיוחד. 

קטלוג מוצרים